SKI AREÁL SVINEC
mimo provoz
Zobrazit na:

Slatina - ideální pro nenáročné

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navšivte s rodinou středisko Slatina. Areál se nachází v Oderských vrších a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu se nachází jeden vlek a jedno lano. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Svah je upravován denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnat můžete česnečku nebo uzená cigára.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Pokulhává také ochota personálu. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 43%.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 18.11.
Polojasno
11°C
°C
Úterý
19.11.2019

°C
°C
Středa
20.11.2019

°C
°C
Čtvrtek
21.11.2019

°C
°C